Geleceğin Kahramanları (Next Avengers: Heroes of Tomorrow) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 229 Görüntülenme

Geleceğin Kahramanları (Next Avengers: Heroes of Tomorrow) izle

"Next Avengers: Heroes of Tomorrow, izle" 2008 yapımı bir animasyon filmidir ve Marvel Sinematik Evreni'ne dayalıdır. Film, Tony Stark (Iron Man) tarafından yaratılan ve dünyayı tehdit eden bir kötü adam olan Ultron'un hükmettiği bir dünyada geçmektedir. Ultron, neredeyse tüm süper kahramanları öldürmüş ve dünyayı ele geçirmiştir.

Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Part 5

Part 6

Film İndir
https://turbobit.net/2dix2bn9hfog.html
https://pixeldrain.com/api/file/jAshSRei?download
Film İndir
Fragman

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Geleceğin Kahramanları (Next Avengers: Heroes of Tomorrow) izle  "Next Avengers: Heroes of Tomorrow, izle" 2008 yapımı bir animasyon filmidir ve Marvel Sinematik Evreni'ne dayalıdır. Film, Tony Stark (Iron Man) tarafından yaratılan ve dünyayı tehdit eden bir kötü adam olan Ultron'un hükmettiği bir dünyada geçmektedir. Ultron, neredeyse tüm süper kahramanları öldürmüş ve dünyayı ele geçirmiştir.

  Ancak, Tony Stark'ın teknolojisiyle bir araya gelen ve bir grup genç süper kahraman, kendilerini korumak ve dünyayı Ultron'un zulmünden kurtarmak zorundadır. Bu genç kahramanlar, ölen süper kahramanların çocuklarıdır ve Iron Man'in rehberliğinde güçlerini kullanmayı öğrenirler. Grup, Hawkeye'in oğlu Francis Barton, Black Widow'un oğlu James Rogers, Thor'un oğlu Torunn ve Hulk'ın oğlu Pym'den oluşmaktadır.

  Film, bu genç kahramanların Ultron'a karşı verdiği mücadeleyi ve kendi yeteneklerini keşfetmelerini konu alırken, aynı zamanda babalarının mirasını taşımalarını ve onların izinden gitmelerini işler.

  "Next Avengers: Heroes of Tomorrow," Marvel evrenindeki yeni nesil süper kahramanların macerasını anlatan bir animasyon filmidir ve aksiyon dolu bir hikayeye sahiptir.

  Film İzle,Foto De,Foto De

  Next Avengers: Heroes of Tomorrow: Marvel Evreninin Geleceğin Kahramanlarına Yolculuğu

  Next Avengers: Heroes of Tomorrow, Marvel Sinematik Evreni'nde yeni nesil kahramanların sürükleyici mücadelesini anlatan aksiyon dolu bir animasyon filmi.

  Marvel, animasyon, film, Next Avengers, Heroes of Tomorrow, Tony Stark, Iron Man, Ultron, süper kahramanlar, genç kahramanlar, mücadele, aksiyon, evren, macera, babaların mirası, yeni nesil, çocuklar, rehberlik, teknoloji, dünya kurtarma.

  Diğer Adları:

  Next Avengers: Heroes of Tomorrow

  Yayın Tarihi:

  02 Sep 2008

  Senaryo:

  Greg Johnson, Craig Kyle, Christopher L. Yost

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?