Cassandro izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
192 Görüntülenme

Cassandro izle

Cassandro izle, El Topo, Meksika'nın lucha libre güreşi sahnesinde bir maskeli cüce olarak rekabetin yoğun olduğu bir dünyada mücadele etmektedir. Ancak, eşcinsel luchador Saul için bu karakter artık sıkıcı bir hal almıştır.

Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Part 5

Part 6

Film İndir
https://turbobit.net/hsm6c4601w0j.html
https://pixeldrain.com/api/file/XyzPCDUU?download
Film İndir
Fragman

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Cassandro izle  Cassandro izle, El Topo, Meksika'nın lucha libre güreşi sahnesinde bir maskeli cüce olarak rekabetin yoğun olduğu bir dünyada mücadele etmektedir. Ancak, eşcinsel luchador Saul için bu karakter artık sıkıcı bir hal almıştır.

  Saul, her zaman maçları kaybeden ve sıradan bir güreşçi olarak görülen El Topo rolünden bıkmıştır. O aslında bir yıldız olmayı hayal etmektedir. Saul'un antrenörü Sabrina, Saul'un kendini daha farklı bir şekilde ifade etmesi ve izleyicilerin ilgisini çekmesi gerektiğini düşünmektedir.

  Bu yüzden ona egzotik bir karakter geliştirmesi önerisinde bulunur. Egzotik karakterler, genellikle kadınsı bir tarza sahiptirler ve maçları kazanma yetenekleri düşük olarak kabul edilir. Maskesiz güreşçilere göre daha farklıdırlar. Ancak Saul, Cassandro adlı güçlü ve gösterişli bir karakteri tanıttığında, seyircinin ilgisini hızla kazanır.

  Cassandro, geleneksel lucha libre normlarına meydan okuyarak kendi yolunda ilerler ve izleyicilerin sevgisini kazanır. Saul, artık El Topo'nun gölgesinden çıkmış ve lucha libre sahnesinin parlak yıldızlarından biri haline gelmiştir.

  Film İzle,Foto De,Foto De

  Cassandro: Egzotik Güreşçinin Yükselişi

  Cassandro: Egzotik güreşçinin öyküsü. Mücadele, farklılık ve başarıyı keşfedin. Bu ilham verici hikayeyi izleyin.

  Cassandro izle, güreş, Meksika, lucha libre, egzotik, karakter, Saul, başarı, mücadele, güçlü, gösterişli, seyirci, ilgi, geleneksel, yıldız, öykü, farklılık, maskeli güreşçi, antrenör, sahne

  Diğer Adları:

  Cassandro

  Yayın Tarihi:

  22 Sep 2023

  Senaryo:

  David Teague, Roger Ross Williams

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?