Ooops! Sevimli Tayfa izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.8 IMDB Puanı 189 Görüntülenme

Ooops! Sevimli Tayfa izle

Ooops! Sevimli Tayfa izle, Noah'ın Gemisi, en iyi arkadaşları Finny ve Leah'ın gemide bulunduğu açık denizlerde sürükleniyor. Ancak, karaya hiç ulaşamamalarının ardından haftalar geçmesine rağmen, yiyecek stokları tükenmek üzere. Etoburlarla otoburlar arasındaki kırılgan barış her an bozulabilir.

Part 1

Part 2

Part 3

Part 4

Part 5

Part 6

Film İndir
https://turbobit.net/capejna64ach.html
https://pixeldrain.com/api/file/K9UXZvWs?download
Film İndir
Fragman

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Ooops! Sevimli Tayfa izle  Ooops! Sevimli Tayfa izle, Noah'ın Gemisi, en iyi arkadaşları Finny ve Leah'ın gemide bulunduğu açık denizlerde sürükleniyor. Ancak, karaya hiç ulaşamamalarının ardından haftalar geçmesine rağmen, yiyecek stokları tükenmek üzere. Etoburlarla otoburlar arasındaki kırılgan barış her an bozulabilir.

  Talihsiz olayların ardından çocuklar istemeden denize atılırlar - yanlarında kalan son yiyecek stoklarıyla birlikte. Leah ve yeni arkadaşları Jel, uzak bir adada mahsur kalır. Finny ise garip bir kolonide uyanır, uyum içinde yaşayan garip tanıdık yaratıklarla - tehlikeli bir volkanın tehdidi altında.

  Zamanla, gelgitlerle ve korkunç sarsıntılarla yarışırken, Finny arkadaşlarını kurtarmalı, ailesiyle yeniden bir araya gelmeli ve tüm koloniyi tamamen yok olmaktan kurtarmalıdır.

  Film İzle,Foto De,Foto De

  Ooops! Sevimli Tayfa: Macera Dolu Denizde Kurtuluş Arayışı

  Ooops! Sevimli Tayfa, açık denizlerde hayatta kalma mücadelesi veren sevimli arkadaşların heyecan dolu macerasını anlatan eğlenceli bir animasyon filmi.

  Animasyon film, Ooops! Sevimli Tayfa, deniz macerası, arkadaşlık, hayatta kalma, eğlenceli çocuklar, volkan tehdidi, garip yaratıklar, aile birleşme, macera, komedi.

  Diğer Adları:

  Two by Two: Overboard!

  Yayın Tarihi:

  04 Aralık 2020

  Senaryo:

  Richie Conroy, Mark Hodkinson

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?